Розпаковка Samsung Galaxy Tab S8: що в коробці? Збираємо ваші питання)

Розпаковка Samsung Galaxy Tab S8: що в коробці? Збираємо ваші питання)


☞ Patreon:
★ Станьте спонсором цього каналу, щоб отримувати бонуси:

★ Найкращі аксесуари живуть тут:

Samsung Galaxy Tab S8 — на перший погляд, неймовірно вдалий продукт. І залізо серйозне, і на дисплей реально дивитись хочется, і навіть камер основних цілих дві, але як вся ця махіна працює в реальності ми дізнаємось трохи згодом…

★ Соціалки:
Телеграм:
Instagram:

★ НАШ ОСНОВНИЙ КАНАЛ:

Це відео на YouTube:

44

44 комментария

Сергій ,здоровенькі були ✌️
Дякую за новий цікавий матеріал, і супер що не здаєшся і продовжуєш самий класний Український канал в світі ✌️✌️✌️

Михайло красава! 👍 Сергій все буде Україна. Слава ЗСУ! Питання: 1- Чи так само гнеться, як iPad PRO 2020? 2-Що там з обновами, чи багато прилетіло за час огляду? 3- Підтримка 4G чи є 5G? 4- Що з аксесуарами (клавіатура та різноманітні Wookie… тобто чохольчики) ? 5- Звісно чекаємо на фото КАТЕ!!

Вподобайка і комент)
Не скажу, що цікавлюсь планшетами, принаймні зараз, але для підтримки коментар з, як на мене, найдоцільнішими питаннями напишу)

1) Час автономної роботи?
Якщо просто дивитись YouTube при 75% яскравості, вистачить на +-…?)
2) Стилус та його використання.
Є застосунки аналогічні Applовським для малювання і все таке? І чи працюють вони так само класно?
3) Дисплей. Чи достатня яскравість для користування на вулиці, що скажете для свідків ШІМу?)
4) Звук. Динаміки середні, достойні, чи топові, знову ж таки доцільне порівняння з технікою Apple)
5) Зарядка. Яку потужність підтримує, скільки +- часу, хоча б в теорії, піде на зарядку?
6) "Начинка" та потужність. Чи можна монтувати, чи можна гратись "на ультрах"…?)

Я так розумію, що ви знову воз'єднались з сім'єю, повернулась дружина з "кіндером"?)
Якщо так — ВІТАЮ ВАС!!!)
Гарного Вам дня і побільше от таких глядачів, як шановний власник даного планшету)))

Дякую за відео. Цікаво порівняти із iPad 10.2(9th) і чи взагалі є у планшетів на android майбутнє, на твою думку? Чи, нічого не змінилося)
І головне, тримайся і бережи себе та близьких. Слава Україні!

А чому відео тільки по посиланню?по планшету-характеристики топ,цікавить яскравість,автономність і найголовніше чи присутня потужна забагованість системи?

Щиро дякую за контент!👍
До речі вважаю, що на сьогодні доволі актуальна тема android-планшетів. Думаю, за можливості, купити якийсь не дорогий планшет. Наприклад A7 Lite або А8.

Непоганий планшет, саме зараз вибираю батькові, думаю цього буде йому вдосталь…хотілось би саме цю простішу версію із лінійки s tab, але з інтернетом, але блін…ціна з LTE на 7 тис грн дорожче…27 і 34 різниця відчутна

Цікаво про захищеність гаджету. Якщо пресвяту ковбасу на ньому нарізати — виживе? (Жарт). Дякую за міні-огляд, чекаю наступних відосів.

Чекаем контент порівняння ipadOS та oneUI, праці з декільками окнами, навіть без dex. Наскільку комфортне все робити на планшеті, одночасного споживая контент та переписуватися у меседжерах

В розпал пандемії купила S6 Lite саме через подібний стілус. Так як я вчитель і було дистанційне навчання, діти слали купу фото з виконаними завданнями й треба було їх виправляти. Писати всі помилки окремо — з глузду можна було з"їхати, а за допомогою стілуса я могла писати прямо поверх роботи й відсилати назад. Цей планшет був і є моїм спасінням. Можу працювати, писати відповіді й нотатки в електронних книжках, що теж виручає. Спочатку побавилась малюванням, але тепер закинула) А ось для моєї роботи — це бомба!

Чи є взагалі сенс в купівлі планшету в 22му році. Смартфони 6.7 дюймів, більше ніж достатньо. Які є сценарії використання, що б задуматись над його купівлею?

Украинский язык, увы, не понимаю, но понимаю, почему вы вещаете теперь на украинском. В любом случае всех благ вам и развития каналу.

Функціонал — це:
змінна величина, яка набуває певного значення в залежності від вибору однієї або декількох функцій. Тобто функція від функції.А те, що ви мали на увазі це, — Функціональність.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.